Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörlük Binası Kurupelit Kampüsü, 55139 Atakum / SAMSUN
0362 312 19 19

DELTADA ÖĞRENİYORUM

Anasayfa » DELTADA ÖĞRENİYORUM

Eğitim, bilim, sanat, spor ve kültür alanlarında iş birliği ve paydaşlıklara öncelik veren Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ); İlkadım İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünce hazırlanan ve Samsun Bil Kolejinin paydaş olarak sorumlu olduğu “Deltada Öğreniyorum” projesiyle öğrencilerin doğada öğrenmelerine katkıda bulunacak.

OMÜ, İlkadım İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ile Samsun Bil Koleji iş birliğiyle gençleri Samsun Kızılırmak Deltası’nda tabiatla buluşturacak “Deltada Öğreniyorum” projesinin protokol imza töreni, Üniversitenin Rektörlük Toplantı Odası’nda yapıldı.

İmza töreninde; OMÜ Genel Sekreteri Doç. Dr. Menderes Kabadayı, Rektör Danışmanı Prof. Dr. Yüksel Ardalı, İlkadım İlçe Millî Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe ile Şube Müdürü Hıdır Okçu, Samsun Bil Okulları Kampüs Kurucusu Turan Arslan, Fen-Edebiyat Fakültesi öğretim üyesi ve Proje Yürütücüsü Fatma Gönül Solmaz, Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Kemal Çayıroğlu, Samsun Bil Koleji Lise Müdürü Nihat Aras ile Ortaokul Müdürü Recep Koç ve idari yetkililer hazır bulundu.

Kızılırmak Deltası’nın öğretici doğasının kucağında öğrencilere okul ve sınıf dışı eğitim deneyimi kazandıracak iş birliği protokolü; Genel Sekreter Doç. Dr. Menderes Kabadayı, İlkadım İlçe Millî Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe ve Samsun Bil Okulları Kampüs Kurucusu Turan Arslan tarafından imzalandı.

http://www.omu.edu.tr/tr/icerik/deltada-ogreniyorum-projesi-icin-birligi-protokolu-imzalandi